Związek Stowarzyszeń Praskich

Stowarzyszenie działa w ramach Związku Stowarzyszeń Praskich proponując i uczestnicząc w projektach, które mają przyczynić się do poprawy wizerunku i atrakcyjności Pragi jako dzielnicy.

Związek jest kontynuatorem tradycji utworzonego w 1917 r. przez organizacje z terenu dzisiejszych czterech dzielnic Pragi Związku Stowarzyszeń Praskich. Obecny Związek powstał jako Grupa Partnerska, którą utworzyło kilkanaście organizacji i instytucji oraz osoby prywatne z terenu Pragi. Naszą działalnością obejmujemy dzielnice prawobrzeżnej Warszawy. Związek jest ciałem społecznym o charakterze non-profit. Nie może być wykorzystywany do działań o charakterze politycznym, religijnym, bądź dyskryminującym obywateli o innym światopoglądzie lub kulturze. Będziemy podejmować działania kierując się wyłącznie dobrem lokalnej społeczności widzianej jako wspólnota i jako pojedynczy mieszkańcy. Chcemy stworzyć nowy wizerunek Pragi jako wspaniałej prawobrzeżnej części Warszawy przyjaznej dla jej mieszkańców, inwestorów i turystów. Działania Związku Stowarzyszeń Praskich określone zostały w dwóch otwartych programach: „Zrównoważony rozwój prawobrzeżnej i lewobrzeżnej Warszawy” (tematy urbanistyczno-planistyczne ) i drugi „Krzewienie ducha patriotyzmu, poczucia wspólnoty i przedsiębiorczości w społeczności Pragi” nastawiony na stworzenie wspólnoty obywatelskiej społeczności Pragi.

Więcej na stronie ZSP
http://www.zwiazekpraski.pl/

wycieczki

Holandia 7 dni

Holandia 7 dni

Zapraszamy na wycieczkę do bajecznie kolorowej Holandii. Podczas niezapomnianej wyprawy odwiedzą Państwo najsłynniejsze miasta Holandii a wśród nich: Amsterdam, Gouda, Haarlem czy Utrecht.

 

Termin:29.04-5.05.2017
Cena:2150 zł

Karolin - siedziba zespołu Mazowsze

Karolin - siedziba zespołu Mazowsze

MAGIA SZTUKI tym razem zaprasza nas do odwiedzenia Karolina - siedziby zespołu Mazowsze na spektakl "Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale"

Termin:24.04.2016
Cena:145 zł

Bydgoszcz

Bydgoszcz

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Bydgoszczy - zwiedzanie miasta oraz udział w spektaklu "La Traviata" w bydgoskiej Operze, po drodze odwiedzimy równiez Toruń oraz Chełmno

Termin:13 - 14 maja 2016
Cena:270 zł
Stowarzyszenie Monopol Warszawski
projekt: WebReklama