Miasto Stołeczne Warszawa

Stowarzyszenie Monopol Warszawski podejmuje ścisłą współpracę z władzami Miasta Stołecznego Warszawy, a szczególnie z Urzędem Gminy Praga Północ. Prowadzi specjalny program mający dopomóc bezrobotnym mieszkańcom Pragi w znalezieniu pracy. W tym celu organizuje szkolenia i kursy na pilotów i przewodników miejskich. Bierze też czynny udział w akcji „wyciągania” z wykluczenia społecznego, w ramach której osoby bezdomne i bezrobotne otrzymują zajęcie przy pracach remontowych, renowacyjnych i adaptacyjnych na terenie Starej Pragi. W ramach tych działań Praga zostanie odnowiona przed zbliżającymi się mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku.


Również projekt i plan adaptacji Fabryki Koneser na Centrum Kulturalne są działaniami współtworzonymi z władzami Miasta Stołecznego Warszawy. Ma on na celu wykorzystanie funduszy pozyskanych przez Warszawę z Unii Europejskiej.

wycieczki

Holandia 7 dni

Holandia 7 dni

Zapraszamy na wycieczkę do bajecznie kolorowej Holandii. Podczas niezapomnianej wyprawy odwiedzą Państwo najsłynniejsze miasta Holandii a wśród nich: Amsterdam, Gouda, Haarlem czy Utrecht.

 

Termin:29.04-5.05.2017
Cena:2150 zł

Karolin - siedziba zespołu Mazowsze

Karolin - siedziba zespołu Mazowsze

MAGIA SZTUKI tym razem zaprasza nas do odwiedzenia Karolina - siedziby zespołu Mazowsze na spektakl "Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale"

Termin:24.04.2016
Cena:145 zł

Bydgoszcz

Bydgoszcz

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Bydgoszczy - zwiedzanie miasta oraz udział w spektaklu "La Traviata" w bydgoskiej Operze, po drodze odwiedzimy równiez Toruń oraz Chełmno

Termin:13 - 14 maja 2016
Cena:270 zł
Stowarzyszenie Monopol Warszawski
projekt: WebReklama