Targowa 56

Targowa 56

Zabytkowy obiekt Targowa 56 (kamienica Mintera), będący od lat w stanie postępującej degradacji, jest położony w granicach kompleksu Bazaru Różyckiego. Stowarzyszenie postanowiło przygotować i wspólnie z miastem – przy wykorzystaniu środków unijnych – wdrożyć program umożliwiający jego ewentualne wykorzystanie jako bazy dla procesu odtworzenia i promowania zanikających praskich rzemiosł, których produkty mogłyby stanowić atrakcyjną ofertę handlową dla rewitalizowanego bazaru wraz z historyczny otoczeniem.

Obiekt może być miejscem lokalizacji specjalistycznego klastra gromadzącego skupisko powiązanych i podobnych co do organizacji i zasad funkcjonowania firm rzemieślniczych, których obsługa informacyjna, finansowa i infrastrukturalna scentralizowana w jednej komórce, ukierunkowana na usługi doradcze, pozyskiwanie technologii, źródeł finansowania, kontaktów i powiązań zaopatrzeniowych ograniczałoby do minimum ryzyko podjęcia działalności gospodarczej w tym obszarze.

Niezależnie w zrewitalizowanym obiekcie powinno się znaleźć miejsce dla specjalistycznego „bussines center” z funkcjami zbiorowego sekretariatu, zapleczem biurowym, salkami konferencyjnymi z obsługą dla gości Bazaru chcącym zaprezentować partnerom czy mediom swoją ofertę.

wycieczki

Holandia 7 dni

Holandia 7 dni

Zapraszamy na wycieczkę do bajecznie kolorowej Holandii. Podczas niezapomnianej wyprawy odwiedzą Państwo najsłynniejsze miasta Holandii a wśród nich: Amsterdam, Gouda, Haarlem czy Utrecht.

 

Termin:29.04-5.05.2017
Cena:2150 zł

Karolin - siedziba zespołu Mazowsze

Karolin - siedziba zespołu Mazowsze

MAGIA SZTUKI tym razem zaprasza nas do odwiedzenia Karolina - siedziby zespołu Mazowsze na spektakl "Cud mniemany, czyli Krakowiacy i Górale"

Termin:24.04.2016
Cena:145 zł

Bydgoszcz

Bydgoszcz

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Bydgoszczy - zwiedzanie miasta oraz udział w spektaklu "La Traviata" w bydgoskiej Operze, po drodze odwiedzimy równiez Toruń oraz Chełmno

Termin:13 - 14 maja 2016
Cena:270 zł
Stowarzyszenie Monopol Warszawski
projekt: WebReklama