Rewitalizacja Willi Żabińskich

Wraz z partnerami:

Fundacją Rozwoju Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego PANDA

Mazowiecką Regionalna Organizacją Turystyczną

zakończyliśmy pracę nad realizacją projektu: „Rewitalizacja Willi Żabińskich jako strategicznego elementu trasy turystycznej po warszawskiej Pradze Północ pn. „Szlak Pianisty”.

Zapraszamy do odwiedzenia strony projektu! Szlak Pianisty.

RPOMazowsze Logotyp

"dla rozwoju Mazowsza"

Projekt: "Rewitalizacja Willi Żabińskich jako strategicznego elementu trasy turystycznej po warszawskiej Pradze Północ pn. „Szlak Pianisty"" Beneficjent: Fundacja Rozwoju Warszawskiego Ogrodu Zoologicznego „Panda” Warttość proejktu: 651 431,00 zł Wartość dofinansowania: 454 070,00zł

„Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu państwa”.

Informacje źródłowe na temat Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 znajdują się na stronie: www.mazowia.eu.