LSW – dobry start, wspólna przyszłość

Celem projektu jest reintegracja społeczna członków rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym, mieszkańców obszarów rewitalizowanych m.st. Warszawy, w tym aktywizacja zawodowa dorosłych członków tych rodzin, zdolnych do zatrudnienia.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 – 2020.

Zapytania ofertowe dotyczące projektu:

Zakończone:

Zapytanie ofertowe: Usługa specjalisty HR/rekrutera w zakresie indywidualnej opieki doradczej

Zapytanie ofertowe: Usługa specjalisty w zakresie doradztwa zawodowego współodpowiedzialnego za opracowanie Indywidualnych Planów Działań (IPD)

Rozpoznanie rynku: Usługa z zakresu doradztwa zawodowego, polegająca na opracowaniu indywidualnych planów działania (IPD)

Rozpoznanie rynku: Indywidualne wsparcie w procesie poszukiwania zatrudnienia i monitorowanie rynku pracy

Zapytanie ofertowe NR 1012424 na usługę trenera-coacha/specjalisty w zakresie doradztwa zawodowego podczas warsztatów aktywnego poszukiwania pracy (APP)