LSW – dobry start, wspólna przyszłość

Celem projektu jest reintegracja społeczna członków rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym, mieszkańców obszarów rewitalizowanych m.st. Warszawy, w tym aktywizacja zawodowa dorosłych członków tych rodzin, zdolnych do zatrudnienia.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014 – 2020.

E-przewodnik po Kampinoskich szlakach edukacyjnych

Realizujemy zadanie publiczne dofinansowane z dotacji Ministerstwa Sportu i Turystyki pod nazwą. „Wprowadzenie innowacyjnych produktów turystycznych do oferty Kampinoskiego Parku Narodowego celem promowania rozwoju krajowej ekoturystyki i turystyki edukacyjnej”

Aktywna Praga

Projekt „Aktywna Praga” stanowi odpowiedź na nierozwiązany dotychczas problem społecznej i materialnej marginalizacji obszaru warszawskiej Pragi, utrwalającej zjawiska wykluczenia oraz braku równości szans.

Rewitalizacja Willi Żabińskich

Stowarzyszenie Monopol Warszawski jako partner w projekcie: Rewitalizacja Willi Żabińskich jako strategicznego elementu trasy
turystycznej po warszawskiej Pradze Północ pn. „Szlak Pianisty”

Gra miejsa