Koneser dzisiaj

Stara Praga od lat stanowi najbardziej niezwykłą, wręcz magiczną część Warszawy. To miejsce, w którym niezniszczona wojenną zawieruchą architektura oraz niepowtarzalny praski folklor łączą się z nowoczesną kulturą, sztuką i biznesem.


W samym centrum dzielnicy, na terenie dawnej Warszawskiej Wytwórnia Wódek „Koneser” powstaje projekt równie niezwykły, jak jego otoczenie. Wśród dziewiętnastowiecznych, zabytkowych budynków z cegły, znajdą się centra kultury, ekskluzywne lofty, nowoczesne biurowce i lokale handlowo-usługowe. Wspólnie stworzą unikalną na skalę europejską, otwartą przestrzeń miejskiego życia.


Urok Konesera jako pierwsi odkryli artyści. W ostatnich latach powstawały tu galerie, muzea, odbywały się niezwykłe wydarzenia kulturalne. Rewitalizacja tej części Starej Pragi uczyni ja dostępną dla wszystkich, którzy cenią sobie przyjazną atmosferę, wygodę i nietuzinkowy klimat.


Obok galerii i teatrów, znajdą się tu modne butiki, restauracje, kawiarnie i lokale usługowe. Koneser będzie idealnym miejscem na zakupy, spotkanie z przyjaciółmi i delektowanie się urokami miejskiej kultury.


Źródło: broszura „Koneser – lepsza strona miasta”, BBI Development NFI SA

 

 

 

wycieczki

Wiedeń i Bratysława

Wiedeń i Bratysława

Serdecznie zapraszamy na wycieczkę do Wiednia, gdzie m.in. zobaczymy: Schönbrunn, Hofburg, Operę Wiedeńską oraz Belweder

Termin:24-27.04.2016
Cena:370 zł + 90 euro

Holandia 7 dni

Holandia 7 dni

Zapraszamy na wycieczkę do bajecznie kolorowej Holandii. Podczas niezapomnianej wyprawy odwiedzą Państwo najsłynniejsze miasta Holandii a wśród nich: Amsterdam, Rotterdam, Gouda, Haarlem czy Utrecht.

 

Termin:5-11.06.2016
Cena:2100 zł

Trzecia wizja terenowa - obwód AK Obroża

Trzecia wizja terenowa - obwód AK Obroża

Serdecznie zapraszamy Państwa na

TRZECIĄ (autokarową) WIZJĘ TERENOWĄ z cyklu „na przedpolu Warszawy”
która odbędzie się 13 marca 2016 w godzinach 9.00 – 18.00

Termin:13.03.2016 r.
Cena:40 zł
Stowarzyszenie Monopol Warszawski
projekt: WebReklama